سردی جنسی در آقایان و بسته گیاهی سمنا
    
تعداد بازدید: 3227
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
تاریخ درج خبر : 1397/8/10
در این مقاله قصد داریم به سردی جنسی اقایان و فواید بسته سمنا بپردازیم.

سرد مزاجی حالتی است که طی آن فرد مبتلا تمایل کمی به برقراری ارتباط جنسی با همسر خود نشان میدهد و در شروع رابطه نسبت به بروز واکنش مناسبی به فعالیتهای جنسی همسرش بی تفاوت است. اوج این مساله زمانی بروز می کند که رفتارهای دیگری نیز از شخص سر میزند مثل پریشانی، دوگانگی شخصیتی ودم دمی مزاج شدن و ... این قضیه وقتی بغرنج تر میشود که این تمایل به مرور در شخص کمرنگ تر شده و گاها به تنفر کشیده میشود بطوری که فرد درهنگام رابطه اصلا راضی بنظر نمیرسد و اندامهای تناسلی نیز کاملا تحت تاثیر قرار میگیرد.اما چه عواملی سبب بروز این مساله میشود؟ کارهای سنگین روزانه، افسردگی داروهای روانگردان، استرس شغلی، مشغله ذهنی، اعتیاد، تاخیر در بلوغ جنسی، داروهای کاهنده فشار خون، کمبود هورمونهای جنسی، سندرم ترنر در خانمها، سندرم کلاین فلتر در اقایان و...

سرد مزاجی در اقایان را میتوان به دوگروه اولیه و ثانویه تقسیم نمود که در سرد مزاجی اولیه فرد از ابتدا دارای تمایلات جنسی اندک بوده است. در سرد مزاجی ثانویه فرد پس از مدتی دچار تمایلات جنسی کم میشود. در برخی از این واکنشها فرد شاید مدتها احساس نیاز جنسی نکند که بسیار خطرناک است و سبب بروز مشکلات شدیدی در زندگی میشود.کاهش میل جنسی در اقایان نسبت به زنان شکل واقعی تری به خود میگیرد چنانچه اندامهای تناسلی مرد تحت تاثیر قرار گرفته و نعوظ شکل نمیگیرد. درحالیکه در خانمها اینگونه نیست و در حالت اندام تناسلی تغییری دیده نمیشود.

هرچند عوامل دخیل در بروز این مساله بسیار است ولی برخی از این علل نمود بیشتری دارد و غالب افراد تحت تاثیر این عوامل دچار این معضل میشوند که کاهش هورمون جنسی تستوسترون یکی از آن علل اصلی می باشد که فرد در این حالت بجای خوردن قرصهای تستوسترون و عواقب ناشی از آن از جمله ناباروری و آتروفی بیضه می تواند از بسته گیاهی سمنا استفاده  کند.

از   3   رای
3.25

نظرات