لاغری و بسته کاملا گیاهی اسلیما
    
تعداد بازدید: 3978
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
تاریخ درج خبر : 1397/8/13
چاقی و اضافه وزن یکی از معضلات جامعه امروز می باشد بویژه برایخانمها که در زیبایی و اعتماد بنفس آنها تاثیر می گذارد. 

یکی از معضلاتی که بشر امروزی بویژه ما ایرانیان با آن درگیر هستیم و همه ما یا آنرا تجربه کرده یا در اطرافیان ملاحظه نموده ایم که راه های زیادی را رفته ولی به نتیجه دلخواه نرسیده است چاقی بویژه چاقی موضعی است. فارغ از اینکه برخی اختلالات در بعضی افراد در بروز این اختلال نقش مهمی را ایفا می کنند مانند تنبلی تخمدان اما از عوامل دیگری که در این امر دخیل هستند نمیتوان گذشت. برای مثال میتوان به استرس اشاره کرد. وقتی استرس دارید بدن هورمونی بنام کورتیزول تولید که اگر کنترل نشود موجب افزایش ذخیره چربی بدن میگردد. غالب افراد در زندگی روزمره خود دچار استرس میشوند در نتیجه سطح هورمون کورتیزول آنها همیشه بالاست. این مساله منجر به افزایش چربی بدن میشود حتی اگر مدام تحت رژیم باشند و این تجمع چربی در نواحی شکم و پهلو بیشتر بروز می کند.

از موارد دیگر کمبود خواب و استراحت است که کورتیزول را افزایش میدهد و بدن هرگز بطور کامل بازیابی نمیشود.از طرفی کمبود خواب حساسیت به انسولین در بدن را کاهش داده و ذخیره چربی را بالا می برد.

به این موارد غذاخوردن بیش از حد که در برخی موارد میتواند منشا عصبی نیز داشته باشد، مصرف کم پروتئین، مصرف زیاد مایعات در بین غذا خوردن و از آن طرف ننوشیدن آب کافی در طول روز و ... را هم اضافه نمود.

یکی از تاثیرات بسته گیاهی اسلیما که بیشتر از همه موارد مورد تاکید است و در بین داروهای دیگر ارائه شده در بازار کمتر مورد توجه قرار میگیرد، تاثیر این دارو بر چاقیهای موضعی است. از آن طرف بسیار اصرار داریم که کاهش وزن صورت گرفته نباید برگشت پذیر باشد که در بسته اسلیما بدلیل اصلاح و تعدیل  مزاج این هدف صورت میگیرد. در رسیدن ب این مقصود اطلاع از وضعیت مزاجی و رعایت پرهیزات آن مزاج که در بروشور جعب آمده است شخص را در رسیدن به این هدف یاری میسازد.

اسلیما دارای دو نوع است که اسلیمای یک برای اضافه وزن بین 10-12 کیلو و اسلیمای دو برای اضافه وزن 6-10 کیلو می باشد.

از   0   رای
0

نظرات