تفاوت داروهای رایج لاغری و بسته کاملا گیاهی اسلیما
    
تعداد بازدید: 3562
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
تاریخ درج خبر : 1397/8/19
متاسفانه بسیاری از افراد که از داروهای لاغری و کاهش وزن استفاده می کنند نه تنها به نتیجه دلخواه نمیرسند بلکه در سایر جنبه های سلامتی هم دچار مشکل میگردند. 

احتمال اینکه شنیده باشید از افراد دور یا نزدیک کسانی بودند که با تبلیغات وسوسه کننده بسیاری از محصولات لاغری ترغیب به خرید آن شده و فارغ از عواقب آن که معمولا در این لحظات آدمی فقط به گفته تبلیغ گوش داده و فرصت فکرکردن را از شخص میگیرد. این مساله وقتی شدت میگیرد که مدام تبلیغات تکرار شود و فرد لا جرم اقدام به خرید این نوع محصول نموده و گاها دچار عواقب برگشت ناپذیری بالاخص در حیطه کبدی و کلیوی گشته این اتفاقات ناخوشایند در مورد محصولات چاقی نیز بهمان شدت وحدت پابرجاست. بنابراین لازم است با دید بازتری تصمیم گیری کرد. این نکته لازم به ذکر است که حتی در سالمترین این نوع داروها حداقلمواد نگه دارنده یا برخی ترکیبات سمی وجود دارد چه بسا درموارد خاصتر که از راههای غیر قانونی وارد میشوند یا در کارگاههای زیر زمینی تولید میگردند از داروهای روانگردان استفاده میشود. که در این موارد جایی برای بحث باقی نمی گذارد. پس لازم است فرد با دقت و هوشیاری بیشتری اقدام به تصمیم گیری نموده و سلامتی خود را به خطر نیندازد.

ذکر این نکته خالی از فایده نیست که چاقی علل مختلفی دارد منشا آن میتواند اختلالات هورمونی، وجود کیست، اختلالات عصبی و تیروئیدی و پرخوریهای عصبی باشد که در این صورت بدون اینکه فرد این علل را رفع نکند هر چه تلاش نماید بی تاثیر بوده و کاهش وزنی به دنبال نخواهد داشت.

اسلیما با در نظر گرفتن سه عامل موثر در کاهش وزن که همان افزایش متابولیسم کاهش اشتها و تعدیل مزاج است در فرایند کاهش وزن نقش بسزایی دارد. در کنار بسته اسلیما یک مجموعه پرهیزات غذایی هم آورده شده که متناسب با مزاج غالب فرد میباشد که این روند را تسریع می بخشد. بسته گیاهی اسلیما فاقد هرگونه ماده نگه دارنده بوده و تماما گیاهی است و شامل ترکیب گیاهانی است که به کاهش وزن کمک مینمایند.

از   4   رای
2.75

نظرات