آندوما

 

آندوما بسته ای است شامل گیاهان دارویی بدون هر گونه مواد افزودنی و شیمیایی. این گیاهان به دلیل خواصی که دارند (در ادامه آورده می شود)، به درمان بیماریهای زنان و نازایی کمک شایانی می نماید که ترکیب آنها اثر هر یک را مضاعف نموده و منجر به درمان هرچه بهتر و سریعتر بیماریهای زنان هرچند صعب العلاج می گردد. لازم به ذکر است که در فرآیند درمان رعایت پرهیزات غذایی و دارویی ارائه شده بسیار حائز اهمیت است.

موارد مصرف:

-درمان کیست های رحمی مانند میوم و فیبروم؛

-درمان کیستهای تخمدان مانند سندرم تخمدان پلی کیستیک PCOS ، آندومتریوز؛

-درمان تنبلی تخمدان و عدم تخمک گذاری؛

-رفع اختلالات هورمونی؛

-پولیپ های رحمی؛

-چسبندگی لوله های رحمی.

موارد منع مصرف:

-کیست های هموراژیک یا خونی.

عوارض جانبی بسته گیاهی آندوما:

-بسته گیاهی آندوما هیچ عوارض جانبی ندارد. اما به دلیل طبع گرم گیاهان مورد استفاده در آن، ممکن است در بعضی افراد و در اوایل دوره مصرف سر دردهایی بروز نماید که کاملا طبیعی بوده و جای نگرانی ندارد. جهت درمان سردردها می توان روزانه از تخم شربتی استفاده نمود. برخی نیز ممکن است دچار یبوست یا اسهال یا لکه بینی گردند که موقتی بوده و نباید مانع ادامه ی فرآیند درمان شود.

پرهیزات دارویی:

-در طول دوره ی درمان و مصرف بسته گیاهی آندوما از خوردن انواع قرص های مسکن، داروهای هورمونی بویژه داروهای مربوط به بیماریهای زنان و حتی الامکان هر نوع داروی شیمیایی دیگر جدا خودداری شود. علاوه بر آن مصرف هر گونه داروی گیاهی یا گیاه دارویی دیگر در کنار بسته آندوما توصیه نمی گردد.

پرهیزات غذایی:

-در طول دوره ی مصرف حتی الامکان از خوردن غذاهای سرد مزاج خودداری شود. در صورت مصرف باید مصلح آن نیز مصرف گردد. با این حال مصرف برخی غذاها و نوشیدنی ها اکیدا منع شده است از قبیل گوشت گاو و گوساله، ماهی، بال و گردن مرغ، انواع فست فودها، سوسیس و کالباس، کاهو، گوجه، خیار، بادمجان، هندوانه، شیر، دوغ، ماست، نوشابه، ماءالشعیر، آبلیمو، آبغوره، سرکه و به طور کلی ترشیجات.

-بهتر است در طول دوره ی درمان خرما، زعفران، انجیر، عسل، ارده و شیره به طور متعادل استفاده گردد.

 توجه: در صورت عدم رعایت پرهیزات غذایی و دارویی نتیجه ی مطلوب  حاصل نخواهد شد.

نحوه ی مصرف بسته گیاهی آندوما:

-محتوای بسته را به چهل قسمت مساوی تقسیم نموده به طوری که در هر قسمت از تمام گیاهان و دانه های موجود در بسته وجود داشته باشد. هر شب محتویات یک بسته را در قوری به همراه 3-4 لیوان آب و یک حبه نبات بر روی شعله ی مستقیم قرار داده و بمدت 5 دقیقه به آرامی بجوشانید. سپس آن را با محتویات در بیرون از یخچال نگه داشته و فردای آن روز در دو وعده ی صبح (ناشتا) و شب (یک ساعت قبل از شام یا یک ساعت بعد از شام)، در هر وعده یک لیوان از جوشانده را میل نمایید.

-توجه نمایید که جوشانده را قبل از مصرف هر وعده از صافی عبور دهید. زیرا نگه داشتن آن به مراه محتویات خود باعث افزایش غلظت و اثر بخشی آن می گردد.

-محتوای مصرفی در هر روز حتما باید در شب قبل از مصرف جوشانده شود.

-وعده ی شب را ترجیحا یک ساعت بعد از شام مصرف نمایید و بعد از آن چیزی میل نکنید.

-ساعت 11 شب تا 4 بامداد زمان ترشح هورمون در بدن می باشد؛ لذا بهتر است در این مدت استراحت و خواب کافی داشته باشید.

نویسنده : مدیر سایت
جمعه 7 اردیبهشت 1397
    
بازدید: 13812
    
زبان : فارسی
    

نظرات

shirane سمیرا زبرجد 18/2/1397
با سلام خدمت مجموعه اندوما سلامتی جسم و حفظ زندکی خودم رو مدیون مجموعه شما هستم و پس از سالها ناباروری به لطف خدا و کمک شما عزیزا ن موفق به باداری شدم همیشه مدیون شما هستم
shirane سمیرا زبرجد 18/2/1397
با سلام خدمت مجموعه اندوما سلامتی جسم و حفظ زندکی خودم رو مدیون مجموعه شما هستم و پس از سالها ناباروری به لطف خدا و کمک شما عزیزا ن موفق به باداری شدم همیشه مدیون شما هستم