سوالات متداول

ترکیبات اندوما چیست؟

مشاهده پاسخ

اندوما و سایر محصولات مانند هر محصول دیگر حاصل تجربیات و علم اندوزی مجربان طب سنتی بوده است.و مانند هر علم و تجارت و کار و خدمت برای جلوگیری از سواستفاده های احتمالی ترکیب دقیق آن علنی نمیشود بلکه به پرداختن کلیات اکتفا میگردد.ولی قابل ذکر است که محتویات بسته تماما گیاهی بوده و فاقد هرگونه ماده شیمیایی یا افزودنی است.

فردی که کیست اندومتریوز دارد با فردی که کیست ندارد ولی تخمک نابالغ دارد چگونه با یک بسته مشابه درمان میشوند؟

مشاهده پاسخ

بانوانی که دارای کیست می باشند هرچند بسته ارسالی با نام اندوما است اما اندوما دارای 3 نوع اول دوم و سوم است که در زمان ثبت سفارش با پرسیدن نوع بیماری به هر فرد بسته گیاهی اندومای مرتب اختصاص داده میشود. تفاوت این بسته ها در میزان ترکیبات انهاست.

اگر فردی به کانال تلگرام دسترسی نداشته باشد چگونه میتواند در جریان پرسش و پاسخ و میزان رضایتمندی قرار گیرد؟

مشاهده پاسخ

شرکت حکیم پارسی در صدد آن است که مکاتبات انجام شده را در قسمت پایین صفحه اصلی با عنوان مکاتبات و تبادل نظر مصرف کنندگان در سایت قرار دهد. این بارگذاری به مرور صورت خواهد گرفت.

ارسال بسته ها بر چه اساسی صورت میگیرد؟

مشاهده پاسخ

همان طور که بارها اعلام شده است کار شرکت حکیم پارسی تشخیص بیماری نبوده بلکه این امر بر عهده دکترین متخصصین است و ما بر اساس تشخیص انها داروی مناسب با بیماری را تعیین میکنیم. شرکت به هیچعنوان در فرایند تشخیص ورود نمی نماید.

همورا چیست وچه تفاوتی با اندوما دارد؟

مشاهده پاسخ

بسته گیاهی همورا مخصوص درمان کیستهای هموراژیک است. این کیستها وخیم نبوده و موجب نازایی نمیگردند اما در صورتی که بزرگ شوند احتمال پارهشدن و عمل جراحی وجود دارد لذا بهتر است با درمانی ساده در صدد رفع آن براییم.این کیست به دلیل شباهتهای بسیاری که با کیست وخیم اندومتریوز دارد اغلب درست تشخیص داده نمیشود این درحالیست که فرآیند درمان این دو نوع کیست با یکدیگر بسیار متفاوت است. پس در تشخیص بسیار دقت نمایید و از پزشک خود جویا شوید.

پرهیزات غذایی چگونه است؟

مشاهده پاسخ

مشکلات توالد و تناسل و نازایی و ناباروری به دلیل غلبه سردی بر این اندام بروز می نماید. به طور کلی در این دوره مصرف بهتر است از سردیجات استفاده نشود. و اگر استفاده شد با مصلحآن مصرف گردد. اما برخی اغذیه به هیچ عنوان نباید مصرف گردند که متعاقبا به آن پرداخته میشود.

رعایت پرهیزات غذایی و دارویی در زمان مصرف اندوما چگونه است؟و عدم رعایت ان اثری بر جوابدهی دارد یا خیر؟

مشاهده پاسخ

رعایت پرهیزات غذایی و دارویی در زمان مصرف بسیار مهم است و نیمی از فرایند درمان را تشکیل میدهد.طب سنتی بر اساس تغذیه وغذا ونحوه و سبکزندگی پایه گذاری شده است و اعتقاد بر این است که غذای ما داروی ماست. عدم رعایت این پرهیزات قطعا فرایند درمان را با مشکل مواجه میسازد. پرهیزات دارویی نیز به همچنین.

سمنا چیست؟

مشاهده پاسخ

سمنا بسته ای گیاهی جهت درمان بیماریهای جنسی اقایان است. مانند ناباروری مشکلات اسپرم جهندگی آن میزان اسپرم واریکوسل آزواسپرمی سردی جنسی و مشکلات نعوظ و انزال

راههای ارتباطی با شما و کسب اطلاع و اطمینان چگونه است؟

مشاهده پاسخ

برای کسب اطلاعات میتوانید به عضویت کانالهای تلگرام ما درایید. کانال دوم ما مخصوص به پرسش و پاسخ و میزان رضایتمندی مصرف کنندگان است. لینک کانال تلگرام و صفحه اینستای ما در انتهای صفحه اصلی سایت گذاشته شده است.یا میتوانید ایدی ما را در تلگرام یا اینستا سرچ و جستجو کنید. تلگرام: andomaagroup کانال دوم تلگرام مخصوص پرسش و پاسخ: avicennaandoma اینستا گرام: avicenna.parsi

آیا این کانال فقط مربوط به بیماریهای بانوان می باشد؟

مشاهده پاسخ

باید عرض نمود که کانال تخصصی شرکت به موازات پرداختن به بیماریهای بانوان به بیماریهای مربوط به ناباروری اقایان مانند واریکوسل مشکلات اسپرم و ... نیز می پردازد. هرچند به علت شیوع بیشتر بیماریهای بانوان حجم بیشتری به این دسته اختصاص داده میشود.

پس از ارسال پیامک به سامانه پیامکی به من تماس گرفته نشده است؟

مشاهده پاسخ

به دلیل حجم بالای پیامها چند روز کاری به طول می انجامد تا با شما تماس گرفته شود. از صبوری شما متشکریم. هم چنین خواهشمندیم از ارسال چندین باره پیام خودداری نموده زیرا پنل پیامکی شماره شما را حذف می نماید.

مشاوره ای که ارائه میشود چگونه است؟

مشاهده پاسخ

ما در شرکت حکیم پارسی با دو نوع مشاوره مواجه میشویم. در ابتدا شما پس از مطالعه مطالب کانالهای تلگرام به سامانه پیامکی ما 5000464686 پیامک ارسال میکنید تا در ظرف چند روز با شما تماس گرفته شود. سپس کارشناس و اپراتور مربوطه اطلاعاتی را در اختیار شما قرار میدهد و پس از اگاهی از بیماری شما شرح حالی تهیه و به مجربات طب سنتی ارائه می دهد. سپس با توجه به بیماری بسته مورد نظر ارسال میگردد. در این حین هر بیمار یک مشاور در طول درمان نیز در کنار خود دارد که میتواند در زمان مصرف بسته با ایشان در ارتباط باشد و روند درمان را به وی اعلام کند.

کانال دوم تلگرام مربوط به پرسش و پاسخ چیست؟

مشاهده پاسخ

کانال دوم ما با آیدی avicennaandoma در بردارنده پرسشهای متداول و عدیده ای است که مصرف کنندگان یا متقاضیان در ذهن دارند و هم چنین بیان کننده میزان رضایت از محصول است. پیشنهاد میشود که حتما در این دو کانال عضو شوید.

میشه توضیحاتی دربارهی کانال تلگرام شرکت ارائه دهید؟

مشاهده پاسخ

کانال اول شرکت با نام andomaagroup بزرگترین کانال تخصصی ناباروری می باشد با داشتن بیش از سی هزار عضو فعال. این کانال حاوی نکات اموزشی گیاهی درمانی -روند درمان و اطلاعات مربوط به بیماریهای ناباروری می باشد. عضویت در کانال تلگرام علاوه بر اینکه به رفع پرسش های شما کمک شایانی می نماید موجب ایجاد محیط ارامش و اطمینان خاطر میگردد که روند درمان در نهایت دقت و صحت و بر گرفته از طبیعت است.

میزان جوابدهی و رضایت مشتریان به چه صورت است؟

مشاهده پاسخ

میزان جوابدهی بسته آندوما با توجه به سابقه بیماری در فرد علت آن و میزان استفاده از داروهای هورمونی و شیمیایی متغیر است که در 80 درصد موارد با یک دوره مصرف بیماری رفع میگردد. در موارد دیگر با تجدید دوره جوابدهی میسر میگردد.

آندوما چیست؟

مشاهده پاسخ

آندوما بسته ای است شامل گیاهان دارویی بدون هر گونه مواد افزودنی و شیمیایی. این گیاهان به دلیل خواصی که دارند (در ادامه آورده می شود)، به درمان بیماریهای زنان و نازایی کمک شایانی می نماید که ترکیب آنها اثر هر یک را مضاعف نموده و منجر به درمان هرچه بهتر و سریعتر بیماریهای زنان هرچند صعب العلاج می گردد. لازم به ذکر است که در فرآیند درمان رعایت پرهیزات غذایی و دارویی ارائه شده بسیار حائز اهمیت است. موارد مصرف: درمان کیست اندومتریوز، تنبلی تخمدان، pco، میوم و فیبروم و چسبندگی و اختلالات هورمونی و پولیپ های رحمی و عدم تخمک گذاری و ناباروری و نازایی.

آیا برای ارسال نظر نیاز هست که از ابتدا در سایت ثبت نام کنیم؟

مشاهده پاسخ

خیر نیازی نیست